Logo

About

HISTORY

Özcihan Makina, 3 kardeşin ortaklığında 1995 yılında kurulmuş ve kazandığını yatırım olarak kullanarak bugün 4000m² lik alan üzerine kurulu 5 katlı tesisinde en gelismiş CNC’tezgahlarla üretim yapan sektörün lider firmalarından biridir. Firmamız gelişmiş üretim sistemi, kaliteli ürün ve servisi ile iç ve dış piyasada tanınan, üretmiş olduğu PTO’lar (yavru şanzımanlar), ara şanzımanlar, hidrolik pompalar ve daha bir çok ürünle birlikte, üst yapı sektörüne hizmet vermektedir.
Özcihan Makine; kaliteli ürünleri, kurumsal yapısı ve müşterilerine verdiği önem ile bir çok önde gelen üst yapıcı kuruluş tarafından çözüm ortağı olarak algılanmakta ve üretici talep ve öngörülerine, uzman ARGE ‘si ile ürün gamını her geçen gün geliştirerek hizmet etmektedir.
Özcihan Makine dinamik yapısı ile sektörün ve teknolojinin gelişimine göre kendini adapte eden, en iyisini en uygun fiyata üretmeyi amaç edinen bir firmadır. Firmamız dinamik yapısı ve gelişmiş ARGE yapısı sayesinde, özel talep yada özellikli ürün ve ara şanzımanları müşteri talepleri doğrultusunda geliştirip kısa sürede üretime geçirebilen ender firmalardan biridir.
Günümüz itibarı ile, firmamız, üretmiş olduğu kaliteli ve teknolojik ürünlerini İngiltere’den, Hollanda’ya, Rusya’dan, Güney Afrika’ya ve Ortadoğu’dan Uzak Doğuya kadar geniş bir coğrafyaya ihraç etmekte ve bu ülkeler dede hızla markalaşmaktadır.
Özcihan Makina, gelişen ülkemizde, büyüyen bir marka olarak, Türk Üst Yapı Sektörünü desteklemeye ve ülkemizin kalkınmasına her türlü katkı yapmaya devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ

müşterilerimize daha hizmet vermek için çalışıyoruz...

AVRUPA STANDARTLARINDAKİ ÜRETİMİMİZİ ULUSLAR ARASI STANDARTLARA TAŞIYARAK SEKTÖRÜMÜZDE MARKALAŞMAK VE LİDER FİRMA OLMAK.

EN KALİTELİ ÜRÜNÜ EN UYGUN FİYATLA SATMAK,
KALİTE VE DOĞRULUKTAN ÖDÜN VERMEDEN BÜYÜMEK,
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ DAİM KILMAK,
ÇEVRE BİLİNCİ VE ÇALIŞAN SAĞLIĞINI DÜŞÜNEREK ÜRETİM YAPMAK,
EĞİTİMLİ PERSONEL ÇALIŞTIRMAK.

KALİTE SİSTEMİNİN DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK VE ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK,
TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ SÜREKLİ TAKİP ETMEK VE MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAK,
HIZLI VE HATASIZ ÜRÜN ÜRETMEK VE MÜŞTERİYE SUNMAK,
MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMAK,
ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE HAKLARINI EN ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK,